Tomasz Kurzawa, urodził się w roku 1964. Ukończył kierunek gospodarka narodowa na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania w służbie zdrowia. Karierę zawodową rozwijał wokół zarządzania finansami między innymi jako zastępca dyrektora ds. finansowych w Dolnośląskiej Regionalnej Kasie Chorych czy członek zarządu ds. finansowych w Wałbrzyskich Zakładach Koksowniczych „Victoria”. Jest laureatem m.in. wyróżnienia w konkursie Dyrektor Finansowy Roku CFO 2008 przyznanego przez Coface Poland oraz redakcję Rzeczpospolitej.
Od lipca 2015 jest prezesem MPK Świdnica Sp. z o.o.
Jest żonaty i ma dorosłą córkę.

Jarosław Kozłowski – rocznik 1976, ukończył studia na Wydziale Zarządzania i Informatyki w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od końca lat dziewięćdziesiątych prowadził własną firmę specjalizującą się w zarządzaniu podmiotami gospodarczymi.
Od lipca 2015 roku jako członek Zarządu MPK Świdnica. W firmie odpowiada w szczególności za funkcjonowanie stacji obsługi, dział przewozów oraz sprzedaż i marketing.
Wspólnie z żoną wychowują dwójkę dzieci.